Uranium Backup

Najbardziej kompletne i wszechstronne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych.  

Program dostępny jest w następujących wersjach:

Uranium Backup Base 

Kompletne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych włącznie z obrazem dysku, FTP, synchronizacją i pomocą techniczną. 

Zobacz więcej kup teraz

Uranium Backup Pro Tape

To jednocześnie proste w użyciu i niezwykle elastyczne oprogramowanie do tworzenia kopii kaset. Program pozwala na współpracę ze wszystkimi napędami taśmowymi.  

Zobacz więcej kup teraz

Uranium Backup Pro DB

Doskonałe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych baz danych MySQL, MariaDB, Microsoft SQL Server i serwerów Exchange.  

Zobacz więcej kup teraz

Uranium Backup Pro Shadow

Tworzone na bieżąco kopie zapasowe zarówno otwartych jak i zablokowanych plików dzięki usłudze Volume Shadow Copy Service (VSS). VSS pozwala także tworzyć  migawki na początku kopii zapasowej. 

Zobacz więcej kup teraz

Uranium Backup Pro Virtual

Kopie zapasowe Hyper-V i Vmware (ESX/ESXi/vSphere) na hostach włącznei z Free Hypervisor

Zobacz więcej kup teraz

Uranium Backup Gold

Wszystkie dostępne funkcje Uranium Backup w jednym potężnym narzędziu. Najbardziej kompleksowe tworzenie kopii zapasowych.

Zobacz więcej kup teraz

Dlaczego Uranium Backup?

Szybki i bezpieczny

Intuicyjny interface pozwala skonfigurować zestawy kopii zapasowych w kilka sekund. Dane są cały czas pod kontrolą, system raportowania ostrzega o każdej awarii.  

Bezpłatna wykwalifikowana pomoc

Wsparcie techniczne zapewnia szybką i sprawną pomoc w ramach każdej z licencji. Dostępne jest wsparcie mailowe, telefoniczne lub poprzez forum.

Międzynarodowy

Ponad 100 000 aktywnych użytkowników w 11 krajach i 7 mln kopii zapasowych wykonywanych co miesiąc, świadczą o renomie Uranium Backup, któremu zaufały tysiące  użytkowników.  

Maksymalna wszechstronność

Program wykonuje kopie zapasowe plików i folderów, obrazu dysku, skrzynek pocztowych Exchange, baz danych i maszyn wirtualnych na wielu nośnikach, w tym na dyskach twardych, kasetach, NAS, serwerach FTP i w chmurze.

Udowodniona niezawodność

Dane należą do najważniejszych zasobów firm, a ich utrata może powodować poważne problemy. Uranium Backup zapewnia bezpieczną i wydają ochronę danych, zgodną z RODO.

Jasne zasady licencjonowania

Każda instalacja wymaga jednej, wieczystej licencji. W jej ramach zapewnione są bezpłatne aktualizacje i pomoc techniczna.