Uranium Backup Base

Obraz dysku, obsługa FTP i synchronizacji kopii zapasowych.  Dostępna instalacja w formie usługi Windows. Uranium Backup Base to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych pozwalające na przywrócenie danych w sytuacji awarii lub ataku ransomware.  

KUP TERAZ

Usługa kopii zapasowe obrazu dysku zapewnia możliwość pełnego przywrócenia komputera (także na innych jednostkach) w przypadku awarii dysku twardego, wirusa lub nieodwracalnego uszkodzenia systemu operacyjnego.   

Ważne: Program musi zostać zainstalowany na tym samym urządzeniu, na którym ma być wykonana kopia zapasowa obrazu dysku!  

Najważniejsze funkcje Backup Base:

Kopiowanie i transfer danych

Możliwość kopiowania plików i folderów z lokalnych ścieżek lub sieci na dowolne urządzenie pamięci masowej: zewnętrzne dyski USB / Firewire/ Thunderbolt/ SATA/ Ethernet, na nośniki RDX oraz urządzenia NAS i SAN i inne.  

Zaawansowane planowanie wykonania kopii zapasowych

Program zawiera system planowania. Który pozwala zaplanować tworzenie kopii zapasowych danych w dowolnym momencie, bez ingerencji człowieka.   

Nielimitowane kopie zapasowe

Możliwość konfiguracji zestawów kopii zapasowych z nieograniczoną liczbą źródeł obiektów. Można także kopiować dane do kilku miejsc docelowych dla bezkompromisowego bezpieczeństwa.   

Kompresja ZIP i 256-bitowe szyfrowanie AES

Wydajna kompresja Zip64 dla plików i folderów zapewnia oszczędność pamięci. Ponadto można szyfrować dane za pomocą bezpiecznego 256-bitowego algorytmu AES.   

Powiadomienia e-mail

Powiadomienia mogą być wysyłane do rożnych odbiorców i zawierać wszystkie istotne informacje na temat postępowania w przypadku błędu.  

Ochrona przed ransomware

Skuteczną strategią ochrony danych jest tworzenie kopii zapasowej serwera FTP/ SFTP lub FTPS w sieci lokalnej.  

Synchronizacja / dublowanie

Wykonanie kopii zapasowej można przeprowadzić w wielu miejscach docelowych, a następnie zsynchronizować pliki i foldery. Przydatną funkcją jest automatyczne kasowanie przestarzałych folderów, aby nie zajmowały niepotrzebnie miejsca.   

Obraz dysku z przywracaniem szczegółowym

Za pomocą silnika Windows Backup, Uranium Backup tworzy obrazy plików w formacie .VHDX, pozwalającym na szczegółowe odzyskiwanie plików i folderów. Wystarczy kilka sekund, aby założyć dysk wirtualny i przeprowadzić odzyskiwanie.   

Kopie zapasowe w chmurze

Tworzenie zewnętrznej kopii zapasowej danych w najpopularniejszych usługach w chmurze takich jak: Amazon S3, Microsoft Azure, OneDrive, Google Drive, i Dropbox.  

Co zapewnia licencja:  

  • Licencja wieczysta 
  • Bezpłatne aktualizacje i pomoc techniczna
  • Możliwość instalacji na jednym fizycznym lub wirtualnym urządzeniu
  • Kompatybilność z Windows Server
  • Uruchamianie jako usługa Windows  

Sklep kontakt

Powrót >>