Uranium Backup Pro DB

Kopie zapasowe baz danych: MySQL, MariaDB, Microsoft SQL Server i Microsoft Exchange Server. Planowanie wykonania także wielu kopii zapasowych baz danych jednocześnie w sieciach lokalnych lub na zdalnych serwerach. 

KUP TERAZ

Zaawansowane funkcje tworzenia kopii zapasowych, takie jak kompresja ZIP, 256-bitowe szyfrowanie AES, możliwość weryfikacji integralności pliku kopii zapasowej i dostosowania nazwy wraz z datą i godziną wykonania. Możliwość kopiowania kopii programu SQL Server do wielu miejsc docelowych. Można je także zapisać na kasetach, przenieść na serwer FTP lub do chmury, a nawet na urządzenia pamięci masowej  (NAS, SAN, RDX, dyski zewnętrzne itd.)  

Ważne: W celu wykonania kopii poszczególnych skrzynek pocztowych,  wymagana jest instalacja na serwerach Exchange.  

Uranium Backup Pro DB posiada wszystkie funkcje dostępne wersjach Uranium Backup Base a także:  

Kopie zapasowe (hot backup) bez agenta

Kopie zapasowe wykonywane na SQL Server, MariaDB i w skrzynkach pocztowych MS Exchange bez wykorzystania agenta (nawet zdalnie). Operacja wymaga minimalnych zasobów, dlatego nie wpływa na wydajność serwera ani klienta.  

Kopie zapasowe w 100% kompatybilne z SQL Serve

Pliki kopii zapasowych baz danych MS SQL Server są zgodne z DBMS, dlatego można je przywrócić również za pomocą wiersza poleceń lub narzędzi Microsoft, takich jak Enterprise Manager czy Management Studio.   

Odzyskiwanie e-maili także z Outlooka

Kopie skrzynki Microsoft Exchange w formacie .PST pozwalają na odzyskiwanie danych zarówno z serwera centralnego jak i z klienta. Opcja ta zapewnia optymalizację odzyskiwania wiadomości e-mail. W szczególności, za pomocą odzyskiwania programu Outlook, można przywracać pojedyncze wiadomości z większa szybkością i wydajnością.  

Co zapewnia licencja:  

  • Licencja wieczysta 
  • Bezpłatne aktualizacje i pomoc techniczna
  • Możliwość instalacji na jednym fizycznym lub wirtualnym urządzeniu
  • Kompatybilność z Windows Server
  • Nielimitowane kopie zapasowe baz danych na nieograniczonej liczbie serwerów
  • Szczegółowe kopie zapasowe skrzynek pocztowych Exchange   

Powrót >>