Uranium Backup Pro Tape

Kopie zapasowe kaset, dla wszystkich napędów taśmowych. Uranium Backup Pro Tape to przyjazny dla użytkownika i niezwykle elastyczny program do uruchamiania kopii zapasowych kaset i nie tylko. 

KUP TERAZ

Kompresja sprzętowa lub programowa, zmiana rozmiaru bloku w celu przyspieszenia wykonywania kopii zapasowych lub lepszego wykorzystania miejsca dostępnego na kasecie, bezpieczne szyfrowanie kopii oraz konfiguracja maksymalnej długości ścieżek to wszystko. Ponadto Uranium Backup tworzy szczegółowe pliki dziennika, sprawdza kopie zapasowe i może usuwać kasety po zakończeniu wykonywania kopii. To jedno z najbardziej wydajnych oprogramować do tworzenia kopii zapasowych na kasetach w systemie Windows Server.  

Ważne: Program musi zostać zainstalowany na urządzeniu z podłączonym napędem taśmowym.  

Uranium Backup Pro Tape posiada wszystkie funkcje dostępne wersjach Uranium Backup Base a także:  

Kompatybilność ze wszystkimi kasetami

Program jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami napędów o jednej taśmie podłączonych do systemu Windows, niezależnie od interfejsu połączenia. Kopie zapasowe można wykonywać na wielu typach kaset: LTO, DAT, DDS, AIT, DLT i SDLT. Biblioteki/ autoloader nie są obsługiwane.  

Kompresja i szyfrowanie

Można użyć sprzętu do kompresji urządzenia taśmowego lub zintegrowanego oprogramowania do kompresji z dostępnymi metodami, algorytmami. Ponadto możliwe jest szyfrowanie kopii zapasowych przy użyciu jednego z najbezpieczniejszych algorytmów – 256-bitowego AES

Równolegle działanie na różnych kasetach

Można jednocześnie wykonywać kopie zapasowe na więcej niż jednej kasecie pod warunkiem, że są podłączone do tego samego urządzenia. Wykonując osobne operacje, można zapisywać dane równolegle na różnych urządzeniach z zachowaniem wysokiej wydajności.  

Proste przywracanie

Prosty i intuicyjny interfejs pozwala przywracać dane bez konieczności posiadania jakiegokolwiek doświadczenia technicznego. Można przeglądać zawartość kasety i wybierać, które z plików/folderów mają zostać przywrócone.   

Co zapewnia licencja:  

  • Licencja wieczysta 
  • Bezpłatne aktualizacje i pomoc techniczna
  • Możliwość instalacji na jednym fizycznym lub wirtualnym urządzeniu
  • Kompatybilność z Windows Server

Powrót >>