Uranium Backup Pro Virtual

Potężne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych na Hyper-V oraz hostach Vmware ESX/ ESXi/ vSphere lub też Free Hypervisor. Jedna licencja to nielimitowana liczba kopii zapasowych.  

KUP TERAZ

Wirtualizacja pozwala obniżyć koszty poprzez zwiększenie wydajności i optymalizację zasobów IT firmy. Uranium Backup jest doskonałym narzędziem do ochrony systemów wirtualnych, ponieważ umożliwia tworzenie kopii zapasowych, replikację i odzyskiwanie VMware, ESX, ESXi, vSphere i Hyper-V. Ponadto program pozwala na tworzenie kopii zapasowych na dowolnym komputerze w sieci oraz obrazów plików do ich późniejszego przywracania. Uranium Backup Pro Virtual jest jednym z najbardziej wydajnych a jednocześnie przystępnych cenowo produktów do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych na rynku. Ważne: Określone oprogramowanie ani agent nie są wymagane. Instalacja jest szybka, a zużycie pamięci minimalne.  

Ważne: Określone oprogramowanie ani agent nie są wymagane. Instalacja jest szybka, a zużycie pamięci minimalne.  

Uranium Backup Pro Virtual posiada wszystkie funkcje dostępne wersjach Uranium Backup Base a także:  

Kopie zapasowe Vmware, ESX, ESXi i vSphere

Uranium Backup to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych na platformach Vmware. To jedno narzędzie a pozwala na wykonywanie kopii zapasowych maszyn wirtualnych działających na Vmware Player, hoście Windows oraz ESX/ESXi/vSphere wersji 3.5 i nowszych.  

Kopie zapasowe Microsoft Hyper-V

Program pozwala na tworzenie kopii zapasowych „na gorąco” (hot backups) maszyn wirtualnych z tworzeniem elastycznej alokacji na hoście Microsoft Hyper-V. W wyniku operacji powstaje plik .VHDX w pełni zgody z Hyper-V, jednocześnie umożliwiający ręczne odzyskiwanie. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi wersjami Windows Server od 2008 R2.  

Replikacja

Funkcja replikacji pozwala zminimalizować przewidywany czas przywracania (Restore Time Objective (RTO)). Umożliwia to praktycznie natychmiastowe odzyskiwanie maszyny wirtualnej w sytuacji awarii. Dostępne jest także odzyskiwanie awaryjne wysokiego poziomu dla Vmware vSphere, Free Hypervisior i Microsoft Hyper-V.

Przyrostowe i „cienkie” tworzenie kopii zapasowych 

Można bez problemu tworzyć przyrostowe kopie zapasowe maszyn wirtualnych na hoście ESX/ ESXi, także za pomocą Free Hypervisor, dzięki API Vmware Virtual Disk Storage. Dostępne jest tworzenie kopii z tworzeniem elastycznych alokacji, przyspieszające kopiowanie i zmniejszające zużycie miejsca na dysku.  

Kopie zapasowe z VSS

Dzięki obsłudze VSS, Uranium Backup potrafi kopiować nawet zablokowane lub aktualnie otwarte pliki.  

Ponadto

Program pozwala w ramach licencji na tworzenie kopii zapasowych na nielimitowanej liczbie serwerów i maszyn wirtualnych podłączonych do jednej sieci.  

Co zapewnia licencja:  

  • Licencja wieczysta 
  • Bezpłatne aktualizacje i pomoc techniczna
  • Możliwość instalacji na jednym fizycznym lub wirtualnym urządzeniu
  • Kompatybilność z Windows Server

Powrót >>

    Kontakt sklep